دسته
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 182295
تعداد نوشته ها : 330
تعداد نظرات : 258
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

بسم الله الرحمن الرحیم

 

و ما سرنوشت قومی را دگرگون نمی کنیم مگر آنکه خودشان بخواهند

 

و اما بعد

 

سپاس ایزد منان را که لیاقت داد ما را که پیرو رهبر باشیم

سپاس خدای را که انسان را اختیار فرمود تا خود سرنوشت خود را انتخاب نماید

 

با عرض تبریک و تهنیت به خاطر حضور پرشور و بی سابقه ی ملت جمهوری اسلامی ایران

در انتخابات

 

ما ثابت کردیم که می توانیم

 

اسراییل نا امید گشت

شیطان لعین از خوشحالی مهدی صاحب الزمان گریست

دشمنان ایران با فونتی بزرگ بر در پیمان ها و قلبها و دلهای خود چنین نوشتاری را هک نمودند

 

ما که باشیم که بخواهیم فکر تجاوز به خاک جمهوری اسلامی ایران را در سر خود پرورش دهیم

 

 

تبریک بمناسب دو عید در یک عید

انتخابات و میلاد مادر مادران مادر پرور

 

و خدا را بار دیگر سپاسگذاریم، که ملت ما را تنها نگذاشت

سپاس خدای را که این سال را با برکت و نزولات آسمانیش مقدس داشت

 

خدا را بوی ظهور منجی به مشام می رسد

و گمان بر این است که دیگر مسلمانان جهان را

که دیگر مستضعفان جهان را

که دیگر یتیمان و بی سرپرستان جهان را

با قدوم مبارک مهدی صاحب الزمان (عج)

مرحم نمایی*

 

وهابیت باطل

شیطان و هم دستانش

دشمنان قرآنت

و هر آنکه دشمن خدای ازلیست

دیگر نابود است

 

و باز سپاس خدای را که رهبر ما شاد گشت

 

ای کاش شهری بنام کوفه وجود نداشت

ای کاش دشمنی بنام اسراییل حرام وجود نداشت

ای کاش بعد از رحلت نبی(ص) کسی سیلی به مادر نمی زد

ای کاش کسی حق علی(ع) و حق اسلام ناب محمدی(ص) را پایمال نمی کرد

و اینجا سرزمین ایران است و اجازه نمی دهیم که وقایع نا پسند تاریخی در این عصر انتظار

تکرار و تکرار گردد

ما می توانیم

و این جمله که ایران گلباران شد بحق جمله ایست الهی

و پیشگویی طبق فرموده ی خداوند ازلی چنین است

که باطل نابود شدنیست

 

و سپاس خدای را که ما الگویی همچون ائمه ی اطهار(سلام الله علیها) داریم

 

خدارا شکر تورا که بار دیگر ملت ایران را سر افراز از امتحانت دیدی

 

ما کوفیانی نیستیم که رهبر خود را تنها بگذاریم

 

ما ایرانی هستیم و ایرانی خواهیم ماند

 

و پیروز است جمهوری اسلامی ایران***

 

شنبه بیست و سوم 3 1388

رئیس جمهور کشورمان تصمیم قاطع، انقلابی و روشن مردم را موجب ترسیم آینده ای روشن و سرشار از پیشرفت در فرا رویشان دانست.

به گزارش مهر محمود احمدی نژاد که صبح امروز جمعه رای خود را در مسجد جامع افسریه به صندوق انداخت در جمع خبرنگاران، انتخابات را مرحله هم افزایی توانها، تحکیم وحدت و سکوی جهش به سمت قله های بلندتر دانست.

رئیس دولت نهم با اشاره به اینکه ملت ایران بسیار آگاه، انقلابی، مصمم، تلاشگر و همواره آماده است، عنوان کرد: همان گونه که می بینید اوایل ساعات امروز ازدحام جمعیت در بیشتر شعب اخذ رای مشاهده می شود.

احمدی نژاد افزود: تصمیم قاطع، انقلابی و روشن مردم آینده ای روشن و سرشار از پیشرفت را در فراروی ملت قرار می دهد.

 

منبع:

http://www.entiran.ir

شنبه بیست و سوم 3 1388

استان لرستان:
شمارش اولیه آرای شهرهای استان لرستان از تعداد 62 صندوق رای در شهر دلفان محمود احمدی‌نژاد 33680 رای، میرحسین موسوی 3940 رای، مهدی کروبی 2861 رای و محسن رضایی 244 رای به خود اختصاص داده‌اند.
همچنین از تعداد 56 صندوق رای در شهر فلفله، محمود احمدی‌نژاد 29723 رای، میرحسین موسوی 5866 رای، مهدی کروبی 237 رای و محسن رضایی 279 رای کسب کرده‌اند.
شمارش اولیه آرای ماخوذه در ازنا نشان می‌دهد که از تعداد 8 صندوق روستایی محمود احمدی‌نژاد 1802 رای را به خود اختصاص داده است.
میرحسین موسوی نیز با 436 رای، مهدی کروبی 133 رای و محسن رضایی 66 رای در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
همچنین با شمارش 35 صندوق از شهر کوهرنگ، محمود احمدی‌نژاد با 5311 رای از رقبای خود پیش گرفته است. میرحسین موسوی 1610 رای، مهدی کروبی 61 رای و محسن رضایی 2965 رای داشته‌اند.


آذربایجان غربی:
شمارش اولیه آرای مأخوذه در آذربایجان غربی میرحسین موسوی 25729 رأی، محمود احمدی‌نژاد 25318 رأی، مهدی کروبی 1340 رأی محسن رضایی 511 رأی کسب کرده است. شمارش آرا در این استان ادامه دارد.

خراسان جنوبی:
شمارش اولیه آرای مأخوذه در شهرستان سربیشه از شهرستان‌های خراسان جنوبی آغاز شده و احمدی‌نژاد 1108 رأی، میرحسین موسوی 21 رأی، مهدی کروبی 3 رأی کسب کرده‌اند. محسن رضایی تاکنون رأی نداشته است.

3 روستای استان قم:
با شمارش اولیه صندوق‌های روستاهای قم از مجموعه سه صندوق محمود احمدی‌نژاد 2160 رأی و میرحسین موسوی 515 رأی کسب کرده است.

شهرستان یاسوج:
با شمارش اولیه صندوق‌های آرای مأخوذه، آرای محمود احمدی‌نژاد از مرز 75 درصد گذشته است.

استان کرمان:
شمارش اولیه آرا در شهرهای رودبار، قلعه گنج، منوجان و بافت آغاز شده و محمود احمدی‌نژاد 19105 رای، میرحسین موسوی 730 رای و مهدی کروبی 11 رای به خود اختصاص داده‌اند و محسن رضایی در این صندوق‌ها رایی نداشته است.

کهگیلویه و بویراحمد:
از مجموع آرای شمارش شده از صندوق‌‌های اخذ رای در شهرستان با ثبت تعداد 7600 رأی به محمود احمدی‌نژاد و 2300 رأی به میرحسین موسوی تعلق دارد.
همچنین از مجموع 21 صندوق آرای روستایی این استان 4158 رأی به محمود احمدی‌نژاد و 1038 رأی به میرحسین موسوی تعلق گرفته است.

کاشان:
تاکنون آمار اعلام شده از 60 صندوق شمارش شده در این شهرستان و روستاها و شهرهای تابعه شمارش شده به نفع محمود احمدی‌نژاد است.
اختلاف آرای احمدی‌نژاد نسبت به موسوی دو برابر است و رقابت اصلی بین این دو نامزد انتخاباتی است و آرا دو نامزد دیگر انگشت شمار است.
در کاشان 178 صندوق ثابت و سیار کار رای‌گیری از 192 هزار و 147 واجد شرایط را در شهرستان کاشان و مراکز تابعه آن برعهده داشتند.

منبع:

http://www.entiran.ir

دسته ها : آمار
شنبه بیست و سوم 3 1388

حضرت آیت الله خامنه ای، انتخابات را مظهر حضور فعال، پرشور و زنده مردم در عرصه سیاسی کشور و آزمون بزرگ ملی دانستند و با اشاره به شور و شوق و تحرک بالای انتخاباتی در کشور خاطر نشان کردند: انتظار داریم با توفیق الهی و حضور متراکم مردم در پای صندوقهای رای، ملت بزرگ ایران از یک امتحان بزرگ دیگر سربلند بیرون آید.
به گزارش خبرگزاری مهر، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین دقایق آغاز رای گیری دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری با حضور در محل صندوق سیار 110 در حسینیه امام خمینی، آرای خود را به صندوق انداختند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از انداختن رای خود به صندوق، تعیین مدیریت عالی اجرایی کشور را یک حق و تکلیف شرعی و عقلایی مردم اعلام و تصریح کردند: از مردم می خواهم از اول وقت همه به پای صندوق رای بروند و سهم خود را در اداره کشور به عهده گیرند و طبق تشخیص خود بهترین و شایسته ترین فرد را برای مدت چهار سال به ریاست قوه اجرایی انتخاب کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای ضمن تشکر از حضور پرشور مردم در روزهای اخیر در صحنه انتخابات افزودند: مردم با رشد، کمال و بلوغ عقلانی خود اجازه ندادند در این صحنه پرشور حادثه تلخی به وجود آید.

ایشان امنیت انتخابات را بسیار با اهمیت و نعمتی بزرگ دانستند و با یاد آوری امنیت انتخابات دوره های گذشته خاطرنشان کردند: این امنیت ناشی از تفضل الهی و درک و شعور مردم است و امیدوارم مردم مانند همیشه با آرامش، متانت، صبر، حلم، وقار و سکینه روحی خود، تلاش بدخواهان را برای ایجاد تشنج ناکام بگذارند چرا که این تشنج به ضرر کشور و آرای مردم است.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به برخی شایعه سازی ها و نقل و قول از جانب ایشان در روزهای گذشته افزودند: مردم به این شایعات و دیگر شایعات در خصوص بخشهای مختلف انتخابات که ساخته انسانهای ناسالم است توجه نکنند.

حضرت آیت الله خامنه ای درپایان ابراز امیدواری کردند: به لطف و مدد الهی و رشد، آگاهی وهوشیاری مردم شاهد انتخاباتی پرشور باشیم.

منبع:

http://www.entiran.ir

شنبه بیست و سوم 3 1388

جو ناامیدی در اسرائیل: چه موسوی برنده شود چه احمدی نژاد ، چیزی گیرمان نمی آید
در حالی که همه این مسائل اقتصادی و اجتماعی از نظر مردم ایران اهمیت دارد اما اسرائیل توجهی به قیمت نان و گوشت در ایران ندارد بلکه تمرکز این رژیم بر آینده برنامه هسته ای و موشکی تهران معطوف است.
عصر ایران- همزمان با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران ، روزنامه اسرائیلی جروزالم پست در گزارشی از نومیدی مقامات اسرائیل نسبت به تحقق اهداف این رژیم در نتیجه انتخابات ایران خبر داد.

به گزارش عصر ایران (asriran.com) این روزنامه اسرائیلی نوشت: "در حالی که بیش از 46 میلیون ایرانی واجد شرایط رای دادن روز جمعه رئیس جمهور جدید خود را برمی گزینند ، شماری از مقامات ارشد دفاعی اسرائیل تاکید دارند که نتیجه این انتخابات بعید است هرگونه تاثیری بر روی حرکت هسته ای ایران داشته باشد."

براساس این گزارش مقامات اسرائیل معتقدند: "چه احمدی نژاد پیروز انتخابات باشد و چه میرحسین موسوی، این اجماع در بین مقامات دفاعی اسرائیل وجود دارد که سانتریفیوژهای تاسیسات هسته ای نطنز بدون وفقه به چرخیدن و غنی سازی اورانیوم ادامه خواهند داد."

جروزالم پست می نویسد: "برخلاف بحث اسرائیل که تمرکز آن در مورد انتخابات ایران بر روی برنامه هسته ای این کشور است و ظاهراً این انتخابات چیزی عاید آن نمی کند، از نظر داخلی ، انتخابات ایران بر محورهای اقتصادی از جمله رشد بیکاری و تورم متمرکز شده است. به عبارت دیگر بحث اصلی بر روی مسائل اقتصادی است و کاندیداها در خصوص موضوع هسته ای کشور هم نظرند."

جروزالم پست به نقل از مقامات دفاعی می نویسد: "در حالی که همه این مسائل اقتصادی و اجتماعی از نظر مردم ایران اهمیت دارد اما اسرائیل توجهی به قیمت نان و گوشت در ایران ندارد بلکه تمرکز این رژیم بر آینده برنامه هسته ای و موشکی تهران معطوف است."


عمده نگرانی اسرائیل این است که گفت و گوی احتمالی اوباما با ایران پس از انتخابات منجر به توافقی شود که به موجب آن تهران اجازه یابد انرژی هسته ای را برای مقاصد صلح آمیز توسعه دهد.

منبع:

http://www.entiran.ir

شنبه بیست و سوم 3 1388
X