دسته
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 167135
تعداد نوشته ها : 330
تعداد نظرات : 258
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

 اجرای برنامه فرزاد جمشیدی تهران در حضور محمود احمدی نژاد و  در نشست نخبگان  دارای نکات قابل توجهی بود.

به گزارش عصرایران، فرزاد جمشیدی ،مجری مشهور صدا و سیما که با برنامه های سحرگاه  ماه مبارک رمضان به شهرت رسیده است و حتی برخی از وی با عنوان "مرغ سحر ماه رمضان" یاد می کنند، در نشست نخبگان که با حضور احمدی نژاد برگزار شد، از او حمایت های ویژه ای کرده و خطاب به وی گفت: در دولت های قبلی سطح تورمشان 45 بود شما چرا کردی 25؟!

 وی در بخشی از این برنامه در قالب طنز و در حمایت از محمود احمدی نژاد گفت: شنیدم برای فرزندت عروسی گرفته ای و 40- 50 نفر را دعوت کرده ای و پس از آن نیز نماز جماعت خوانده ای. آیا در نهج البلاغه نخوانده ای که مردم به دین زمامداران خویشند؟ هیچ فکر کرده ای اگر همه برای فرزندان خود این چنین مراسم عروسی بگیرند کار و کاسبی سالن های غذاخوری، انتشاراتی کارت عروسی تعطیل خواهد شد؟!

وی همچنین در حالی که مورد تشویق حاضرین جلسه قرار می گیرد ادامه می دهد: من بنا بر این علت مهم  به محمود احمدی نژاد رای نخواهم داد. بخاطر فقط 4 یا 5 ساعت استراحت! آقای دکتر اگر همه 19 ساعت کار کنندکه مملکت پیشرفت می کند ( تشویق مجدد حضار)

جمشیدی در ادامه به پارتی بازی نکردن رئیس جمهور برای فرزندش در قضیه خدمت سربازی و اینکه پیش شماره تلفن اون 0919 است اشاره می کند و بیان می دارد: مرد حسابی! تو که برای فرزند خودت کاری نمی توانی بکنی چطور رئیس جمهور این مملکت شده ای؟"

مجری معروف تلوزیون ادامه می دهد: و نکته آخر این که هیچگاه از محمود احمدی نزاد نخواهم گذشت که وامی که می بایست به برج ساز تعلق می گرفت به کشاورزان و مردم درمانده داد.

 جمشیدی همچنین در بخش دیگری از این نشست قطعه شعری کنایه آمیز نسبت به میرحسین موسوی می خواند ، شعری که  این روزها برخی از حامیان احمدی نژاد به صورت پیامکی دست به انشار آن زده اند:

سیدی تنها به رنگ سبز نیست
هیچ دانی، مادر سادات کیست؟

سبزیعنی عاشق مولا شدن
در دفاع از علی، زهرا شدن

 سبزیعنی عشق تا نور و بلا
با حسین فاطمه تا کربلا

طالب سبزم، نه آن سبز ریا
 سبز هم بازیچه شد، مهدی بیا
 

منبع:

http://www.asriran.com

دوشنبه یازدهم 3 1388
X