دسته
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 336147
تعداد نوشته ها : 228
تعداد نظرات : 183
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
مهر: آیت الله سید یوسف طباطبائی نژاد با اشاره به اینکه در انتخابات دور دهم ریاست جمهوری متاسفانه بر علیه کاندیداها سیاه نمایی می شود، گفت: کاندیداها و طرفداران آنان باید از سیاه نمایی های بی انصافانه نسبت دیگر رقیبان خود پرهیز نمایند.

امام جمعه اصفهان در خطبه های این هفته نماز جمعه افزود: اینکه ما همواره بر این باور هستیم که ولایت فقیه را قبول داشته و در خط آن حرکت می نماییم امر مهمی است و باید تصریح کرد که هیچ مرجع تقلیدی اجازه نمی دهد که دیگر کاندیداها را تخریب نماییم.

وی تصریح کرد: کاندیداها باید به جای تخریبی رقیبان خود به بیان خوبی ها و برنامه های کاریشان بپردازند و سیاه نمایی هایی که اکنون بر علیه دولت و یا اشخاص دیگر می شود اشتباه است.

طباطبائی نژاد با اشاره به اینکه اکنون برخی مطرح می نمایند که "رئیس جمهور سیب زمینی" اظهار داشت: اینگونه اظهارات و حرفها بی جاست چرا که دولت در راستای حمایت از کشاورزان به سمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی گام برداشت و این در حالی است که این امر در سابق دیده می شد که کشاورزان سیب زمینی تولید شده خود را به سبب عدم خرید به خیابانها ریخته بودند.

امام جمعه اصفهان در این خصوص اظهار داشت: اینکه گفته می شود دولت این اقدام را در رستای کسب آراء انجام داده است به نوعی بی انصافی های پلیدانه و سیاه نمایی است.

وی خطاب به کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: نباید تفکر شما اینگونه باشد که "هدف وسیله را توجیه می کند" چرا که این اینگونه سخنان حرف منافقین است و باید شما در این عرصه از سخنان امام حسین (ع) یاری جویید که بر این باور است که هر کس بخواهد از راه حرام به هدفش برسد قطعا از هدف اصلی خود دور و به منجلاب می رسد.

هیچ کس حق رای سفید دادن ندارد

امام جمعه اصفهان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن دعوت از مردم در راستای حضور در پای صندوقهای رای اظهار داشت: کسی حق رای سفید دادن به این بهانه که هر کاندیدا فلان اشکال را دارد ندارد و در هر صورت شاید هر کاندیدایی یک اشکال داشته باشد اما باید در این میان اصلح ترین را انتخاب کرد.

وی همچنین خطاب به ائمه جماعات مساجد نیز اظهار داشت: امام جماعت مساجد موظف هستند تا مردم را در عرصه انتخابات و انتخاب شخص اصلح یاری رسانند و باید کسی را انتخاب کرد که به نفع جمهوری اسلامی و تابع مقام معظم رهبری است تا در نهایت کشور را به روال خود ادامه دهد.

امام جمعه اصفهان در بخش دیگری از سخنان خود به 14 خرداد سالروز رحلت امام خمینی (ره) نیز اشاره نمود و گفت: این روز، روز مصیبت بزرگی برای همه است چرا که امام خمینی (ره) انسان والایی بود که به قول مقام معظم رهبری هنوز برای شناختن امام از نظر تحلیل گران جهانی و ما بسیار زود است و تا کنون کسی نتوانسته این شخصیت بزرگ را آنگونه که باید و شاید بشناسد.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به بیان کرامات و بزرگی فاطه زهرا(س) نیز پرداخت.

شنبه نهم 3 1388
X