دسته
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 169574
تعداد نوشته ها : 330
تعداد نظرات : 258
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

سایت انتخابات ریاست جمهوری: حسین رمضانی خردمردی - چهار کاندیدای مطرح، با چهار سند که شناسنامه یا هویت آنان است، رو به دوربین ها لبخند می زنند و آغازگر راهی شده اند که از ماه ها پیش به آن اندیشیده اند!

به جز شناسنامه، آنان نیمه دیگر خود را نیز به همراه آورده اند و از این پس به همراه خواهند داشت: همسران شان! یا بانویی از بانوان خانواده که حضور او، بیش از دیگر بانوان بتواند طرز فکر، برخورد و مهمتر از همه، برنامه آن کاندیدایی که همسر، دختر خواهر یا ... به دنبالش می رود، را آشکار سازد.

آری! مخاطب شناسایی شده است! خانم ها، بانوان یا "لیدیز فرست" هایی که همیشه اولند، اما بعد از آقایان!

این نیمه جامعه را با هر اسمی بخوانیم، فرقی نمی کند؛ اگر مردان هر روز و هر ماه و سال و هر دوره از انتخابات با صدای بلند فریاد می زنند که ای کاندیدا! برای ما چه می کنی؟! این نیمه صبور و منتظر به کار خود مشغولند و در دل می اندیشند که چه خواهد شد؟!

این نیمه صبور جامعه بیش از نیمه به ظاهر قوی یا همجنس با "رجل سیاسی" منتظر است؛ زیرا اگر درد بیکاری مردی را رنج دهد، زن نیز هم!؛ اگر معضل اعتیاد پدری را نگران کند، مادر نیز هم!؛ اگر امنیت اجتماعی دغدغه ذهنی شوهری شود، همسر نیز هم! و اگر
داشتن مسکن برای مردان ... برای زنان فعال در چاردیواری نیز هم!

بنابراین، شناخت زنان، این بخش مهم رأی دهندگان برای هر کاندیدایی ضروری است؛ و البته همه کاندیداها مسأله را درست تشخیص داده اند! نقش زنان و رأی آنان را به خوبی شناخته اند؛ البته، زنان، این «نیمه طلایی» رأی دهندگان، «برگ برنده» انتخابات ریاست جمهوری دهم خواهند بود، به شرط آن که آنان را به خوبی بشناسی؛ نه آن که آنان را با بانوی همراه خود قیاس کنی! درد آنان درد شغل و پست و مقام و فمنیسم و ... نیست که برایشان از وزارت زنان بگویی 7 وزارتخانه سرپوشیده! و اولین معاون اول زن برای اولین زن رئیس جمهور!

آری اگر زنان را این گونه بشناسید! بیش از این خود و همسرانتان را خسته نکنید که آنان این تک رأی خود را به شما و بانوی همراه تان نمی دهند! رأی زنان قیمتی دارد که یا باید آن را بپردازی و آن را از آن خود کنی؛ وگرنه او همین رأی خود را نیز همچون همه چیزش، به پای استحکام خانواده اش فدا می کند!

کاندیدای محترم، این نیمه صبور، "برگ برنده" انتخابات ریاست جمهوری دهم هستند! بگو برای آنان چه می کنی تا رئیس جمهورت کنند!
منبع:

http://www.entiran.ir

سه شنبه پنجم 3 1388
X