دسته
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 167137
تعداد نوشته ها : 330
تعداد نظرات : 258
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

سرنوشت کشور در گرو حضور در انتخابات است

 

حجت‌الاسلام جعفر رحیمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه ابهر با اشاره به انتخابات دهمین دوره راست جمهوری اظهار داشت:‌ مرم ایران باید با حضور گسترده و پرشور در پای صندوق‌های رای، بار دیگر عزت و سربلندی ایران اسلامی را به جهانیان ثابت کنند.

وی در ادامه افزود:‌ مردم با حضور در انتخابات سرنوشت کشور خود را رقم می‌زنند و در این میان دشمنان این مرزوبوم با تبلیغات گسترده در تلاش هستند تا از حضور پرشور مردم در انتخابات جلوگیری کنند.

 

خطیب جمعه ابهر با انتقاد از اقدام‌های برخی از طرفداران کاندیداهای ریاست جمهوری ابراز داشت: مردم باید در انتخابات مراقب زبان خود باشند و با تهمت و افترا درصدد جمع‌آوری آرا برای کاندیدای مورد حمایت خود نباشند.

رحیمی در ادامه خاطرنشان کرد: حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای مشت محکمی بر دهان دشمنان قسم خورده این انقلاب است و مردم باید با انتخابی صحیح و کاملا آگاهانه، مسئولان را در پیشبرد اهداف نظام یاری کنند.

امام جمعه ابهر با بیان اینکه دشمنان در انتظار لغزش ملت ایران و حضور کمرنگ آنان در پای صندوق‌های رای هستند، خاطرنشان کرد: دشمنان با تبلیغات گسترده در تلاش برای براندازی نظام هستند و با تبلیغات گسترده در شبکه‌های اینترنت، ماهواره‌ و نشریات برای تحقق این هدف تلاش می‌کنند که بیداری مردم ایران مانع رسیدن ایشان به این هدف شوم است.

 

منبع :

 

http://khabarlar.ir

 

يکشنبه سوم 3 1388
X