دسته
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 314941
تعداد نوشته ها : 228
تعداد نظرات : 183
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
جومونگ هم به یاری «احمدی‌نژاد» شتافت!
به گزارش قلم یکی از خوانندگان این سایت که از بینندگان تلویزیون هم به شمار می‌رود، در یادداشتی به این سایت نوشت: در کنار همسر و فرزندانم مشغول تماشای سریال پر طرفدار افسانه جومونگ از رسانه ملی بودیم، سریالی که بدون اغراق میلیون‌ها بیننده در سراسر کشور دارد. نزدیک به انتهای سریال زیرنویسی پیاپی نمایش داده می‌شد مبنی بر اینکه از این به بعد سریال جومونگ به جای شبهای شنبه و سه شنبه، در شب های سه‌شنبه و جمعه پخش خواهد شد.
کمی از انتقال سریال از شنبه به جمعه شب تعجب کردم و البته با شناختی که از رفتارهای انتخاباتی رسانه ملی بخصوص در شبکه 3 و 2:30 شبکه 2 داشتم، به فرزندانم گفتم ماجرایی دارد! زیرا که نفوذ و تاتیر تلویزیون در کشور ما با توجه به عدم حضور تلویزیون خصوصی بسیار تعیین کننده خواهد بود.
به سراغ برنامه های پخش تلویزیونی کاندیداها که بر اساس قرعه کشی چند روز پیش مشخص شده بود، رفتیم و دیدیم حدس درست است. هفته آینده شنبه‌شب،‌ برنامه تبلیغاتی مهندس موسوی از شبکه یک که بسیار هم تاثیرگذار خواهد بود، درست هنگامی که سریال جومونگ قرار بود از شبکه 3 تمام شود، از شبکه یک شروع می‌شد، پس البته به صورت اشتباهی و تصادفی سریال جومونگ به جمعه‌شب مننقل شد تا بعد از پخش آن شاهد برنامه تلویزیونی تبلیغاتی احمدی‌نژاد باشیم.

تشویق میرحسین موسوی در ورزشگاه آزادی
شکست دیگری در کارنامه ورزشی دولت نهم ثبت شد تا سیاست تعویض مدیران ناهماهنگ با رئیس سازمان تربیت بدنی نتایج تلخی در فوتبال کشورمان به بار آورد.
به گزارش «حمهوریت»اینبار اما حامیان خشمگین فوتبال به شدیدترین شکل ممکن به دولت نهم اعتراض کردند تا کار به درگیری و خشونت و دخالت پلیس کشیده شود و فوتبالدوستان در اعتراض به مدیریت ضعیف دولت ،رقیب سیاسی محمود احمدی نژاد در انتخابات آتی را هعم تشویق کنند
شکست این بار و باز هم درحضور یکصدهزار تماشاگر قرمز پوش رخ داد. همه چیز برای یک سرور سیاسی آماده بود. پیش از شروع مسابقه پرسپولیس ایران و بنیاد کار ازبکستان در چهارچوب جام قهرمانان باشگاه های آسیا ، پرچم های قرمز رنگی میان تماشاگران توزیع می شد که بر روی آن جمله ای در تشکر از رئیس جمهور به سبب صدور دستور خصوصی سازی دو تیم پرطرفدار پایتخت نقش بسته بود.(این تصویر را دربخش گزارش تصویری سایت مشاهده کنید) سکوهای ورزشگاه اما به سبب اتفاقات ماه های اخیر از پیش و به واقع ازمسابقه قبلی پرسپولیس ملتهب و آبستن اعتراض بود.
بخشی از تماشاگران خشمگین وناراضی این تیم با سردادن شعارهایی اعتراض خود را به مدیران ورزش کشور و شخص علی آبادی ابراز داشتند و ضمن تشویق میرسحین موسوی از او خواستند که علی آبادی را از فهرست اعضای کابینه احتمالی خود حذف کند. ادامه اعتراضات به دخالت نیروهای امنیتی انجامید و فضای ورزشگاه را ملتهب کرد.
درگیری و اعتراض تماشارگران تا مبادی بیرونی ورزشگاه ادامه داشت و کار به تخریب کیوسک های بلیط فروشی بیرون محوطه استادیوم فوتبال رسید که پلیس هم به شدت با معترضین برخورد کرد و ضرب و شتم شدیدی آنها را متفرق ساخت.

استفاده انتخاباتی از هیات عزاداری سپاه پاسداران
مداح هیئت رزمندگان غرب تهران که در پایگاه و با بودجه سپاه پاسداران فعالیت می کند، امروز در مراسم سوگواری حضرت صدیقه طاهره(س) پیش از آغاز مرثیه خوانی، به سخنرانی انتخاباتی علیه میرحسین موسوی و محسن رضایی و حمایت از محمود احمدی نژاد پرداخت. به گزارش «آینده»، برخی مسوولان هیات مذکور که نقش مهمی در انتخابات دور دوم شورای شهر تهران ایفاکرده و پس از انتخابات و شهردار شدن احمدی نژاد دستاوردهای مهمی کسب کرده اند، همچنان به فعالیت انتخاباتی ادامه می دهند.
بر اساس این گزارش حدادیان با متهم کردن محسن رضایی به نوشاندن جام زهر به امام و متهم کردن موسوی به کشیدن نقاشی به جای سرکشی به فقرا، صریحا اعلام کرد، رای ما آقای احمدی نژاد است. وی با اشاره به این که اینجا هیات رزمندگان است و ما در پی جهاد و شهادتیم، گفت: فرد مورد نظر ما باید شجاع و با توکل باشد. وی سرکشی به فقرا را سیره رهبری و امامان معصوم خواند و گفت: این گونه نیست که فقط امضا کنی، خودت باید بروی، آن آقا پشت میز می نشیند و اگر چایش دیر شود، عصبانی می شود یا می نشیند نقاشی می کند. وی با اشاره به این که امام فرمود در پذیرش قطعنامه جام زهر نوشیدم، اظهار داشت: ما سالها دنبال این بودیم ببینیم چه کسانی به امام این جام را نوشانده اند، آن آقا(خطاب به محسن رضایی) نامه نوشته که ما سلاح چه و چه می خواهیم تا ادامه بدهیم و آن آقا نامه دیگر می نویسد. بعد هم طوری صحبت می کنند که انگار بغداد را فتح کرده و صدام را گرفته و رفراندوم برگزار کرده اند! وی اظهار داشت: برای ما شرکت در مجالس مذهبی مهم است، آن آقا را 20 سال در این مجالس ندیدیم.سپس وی قصیده بسیار زیبایی در رثای حضرت زهرا (س) قرائت کرد، اما پیش از آغاز قرائت زیارت عاشورا که عده ای از حاضران در حال ترک مجلس بودند، گفت: دوستان بدانند رای ما آقای احمدی نژاد است که یک نفر درخواست صلوات کرد و با پاسخ نه چندان قوی حاضران مواجه شد. گفتنی است، پیش از این حامیان دولت نهم به دلیل استفاده از شال سبز، موسوی را به سوء استفاده از نمادهای مذهبی کرده بودند و منصوور ارضی در سیادت میرحسین موسوی تشکیک کرده بود.

ژست ابلهانه!! موسوی برای جلب حمایت توده بود!
سحر نیوز سایت وابسته به احمدی نژاد با تیتر کردن خبر فوق نوشت: میرحسین موسوی در اولین نطق تلویزیونی خود در سیما بدون آنکه اشاره کوچکی به برنامه های خود کند، روی به ارائه سخنان عوامانه و به قول معروف کوچه بازاری آورد و سعی کرد تا در سخنان خود مسائل دم دستی مردم را بیان کند.
اولین واکنشها به نطق موسوی حاکی از بی برنامگی و دوری وی از صحنه سیاست بود و انتقادات فراوانی را نیز شامل می شد. بطوریکه موسوی خوئینی ها در واکنش به این اظهارات گفت: انا لله و انا الیه راجعون و با این جمله منظور خود را از شکست قطعی بیان نمود.
سحرنیوز می افزاید: لکن اخبار حاکی است این طرز سخنان موسوی سناریویی از پیش طراحی شده برای دستیابی به آراء توده مردم بوده و او سعی داشته تا با صحبت های کوچه بازاری خود بتواند با این قشر مردم ارتباط بگیرد. این موارد که همگی مشمول مشاوره های اطرافیان موسوی بوده است نشان از نوع نگرش این جریان به مردم و طرز تصمیم گیری مردم ایران از نظر آنان است. آنان به موسوی گفته اند که در نطق خود از ارائه برنامه و تحلیلهای استراتژیک پرهیز کن!. متأسفانه این جریان بعد از شکستهای پیاپی به این نتیجه رسیده است که مردم ایران توانایی درک برنامه را ندارند و فقط به دغدغه های دم دستی خود فکر می کنند. این نگرش که در رفتار و گفتار جریان به اصطلاح اصلاح طلبی ظهور و بروز یافته هنوز قادر به درک عمق تصمیمات ملت ایران نیست سعی دارد تا شکستهای خود را به پای حماقت مردم (!) بگذارد.
شریعتمداری:باز هم عاشوراست،ولی این بار زمان هلاکت یزید‌هاست
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت:دشمن خیال جمع داشته باشد که دیگر مالک بر نمی گردد، صحنه عاشوراست ولی این بار قرار نیست حسین شهید شود بلکه زمان هلاکت یزیدها و عمرسعد‌هاست.
به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان ، مدیر مسئول روزنامه کیهان در جمع مردم اصفهان در مسجد سید این شهر ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: در گذشته شناختن برخی جریان ها مشکل بود ولی اکنون دشمن با 100 زبان خواست و اهداف خود را اعلام می کند و اگر دیدید که جریانی با این دشمن خارجی هم سو است باید در همراهی با ان تردید کرد مگر اینکه عکس آن ثابت شود
شریعتمداری با بیان اینکه باید مواظب بود که آن ‌ایی که در بدر با قرآن جنگیدند در صفین همین قرآن را بر سر نیزه نکنند،گفت: می توان این افراد را به آسانی شناخت.
مدیرمسئول روزنامه کیهان با اشاره به برخی کاندیداها حاضر در انتخابات و طرفدا‌ران آنها گفت: تو شال سبز می بندی؟ شال سبز که مقدس تر از قرآن نیست. قرآن را هم بر سر نیزه کردند، باید دید ماهیت امر چیست و باید دید آیا تابلوها با ماهیت کار سازگار است یا خیر؟
وی با بیان اینکه زمان بسیار حساسی است و دشمن خارجی با همه توان به میدان آمده و کار به نقطه حساس رسیده است، تصریح کرد: دشمن خیال جمع داشته باشد که دیگر مالک بر نمی‌گردد، صحنه عاشوراست ولی این بار قرار نیست حسین شهید شود بلکه زمان هلاکت یزیدها و عمرسعد هاست.
شریعتمداری خاطر نشان کرد: یقین بدانید دشمن بیرونی از این میدان هم ناکام بیرون می آید. وی در پایان تاکید کرد: برخی حرف هایی که مطرح می شود اصلاً جالب نیست، به عنوان مثال بحث سیب زمینی را مطرح می کنند یا می گویند 300 میلیارد پول نفت چه شد؟ خوب شتر که بالای مناره گم نمی شود.

شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه هواداران احمدی نژاد به محض ورود موسوی به بیت رهبری! ابوالفضل فاتح در خاطرات روزانه خود در قلم نیوز نوشته است:«ساعاتی از غروب (روز پنج شنبه) گذشته، پیامکی دریافت کردم که با لحنی پیروزمندانه خبر می داد «امشب درمراسم بیت رهبری به محض ورود میرحسین، مردم شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه وبا ورود احمدی نژاد کل حاضرین شعار صل علی محمد (ص)، بوی رجایی آمد سر دادند.»
او می افزاید: اینکه عده ای به نفع کاندیدایی شعار داده باشند باکی نیست، گرچه بیت رهبری معظم و مراسم عزاداری جای بهره برداری تبلیغاتی نیست. اما اینکه در حضور رهبری انقلاب، آن هم در بیت شریف ایشان به کاندیدایی چنین اهانت شده باشد، تصورش هم دشوار بود. با یکی از نزدیکان آقای مهندس تماس گرفتم. پرسیدم. آهسته گفت: متاسفانه. فهمیدم که همراه مهندس است که این گونه سخن می گوید. ساعتی بعد دوباره تماس گرفتم و جویا شدم. گفت: آری چنین شده است. پرسیدم مگر در بیت رهبری معظم، موسوی را تکریم نکردند، گفت: چرا، محبت کردند. پرسیدم پس چرا اینان چنین کردند؟ بغضش گرفت و گفت البته همه نبودند. جوانی هم بود که پیش آمد. پیشانی مهندس را بوسید. ادامه داد که مهندس به جوان پاسخ داد: خدایی هم هست.

پخش تصاویر احمدی‌نژاد در عزاداری میدان ولیعصر در اخبار سیما!
سیمای جمهوری اسلامی ایران در بخش خبری ساعت 21 تصاویر سخنرانی احمدی نژاد در مراسم عزاداری را پخش کرد.
به گزارش «فرارو» این مراسم که کاملا غیررسمی بود و برگزار کنندگان آن هدف تبلیغاتی داشتند حدود یک دقیقه از وقت آنتن را در بخش خبری تلویزیون گرفت.
طبق قانون فرصت بهره‌گیری نامزدها از امکانات صداوسیما یکسان است. گفتنی است در روزهای اخیر در بخش های متعدد خبرصداوسیما گزارشهای تکراری از زبان مسئولان مختلف شامل آمار موفقیت‌های دولت نهم پخش می‌شود که برخی از آنها قدیمی و مربوط به چند ماه قبل است

اگر به احمدی نژاد رای ندهید، استکبار خوشحال می شود
قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی اظهار داشت هرشخصی غیر از دکتر احمدی‌نژاد رئیس جمهور آینده ایران شود استکبار ‏جهانی خوشحال می‌شود.‏
به گزارش خبرنگار مهر در قم، اسدالله بادامچیان چهارشنبه شب در جمع دانشجویان حامی دکتر احمدی‌نژاد در دانشگاه آزاد اسلامی قم طی ‏سخنانی به مسئله انتخابات اشاره کرد و گفت: در انتخابات ریاست جمهوری حتی اگر آقای محسن رضایی که از جمله اصولگرایان به شمار ‏می‌رود رأی بیاورد اولین افرادی که جشن می‌گیرند جلادان اسرائیل و آمریکایی‌ها هستند اما اگر احمدی‌نژاد رأی بیاورد دشمنان ما عزا ‏می‌گیرند و مظلومان عالم همچون فلسطین و .... به شادمانی می‌پردازند.‏
بادامچیان در پاسخ به سئوالی در خصوص رابطه دکتر احمدی‌نژاد و مراجع عظام تقلید گفت: این سئوال را از خود آقای رئیس جمهور ‏بپرسید. ‏
وی همچنین در پاسخ به سئوال انتقادی یکی از دانشجویان در مورد تعویض پی‌درپی مدیران در دولت نهم با بیان اینکه این موضوع دو ‏جنبه درست و نادرست دارد، خاطرنشان کرد: این انتقاد به دولت نهم وارد است و انشاء الله آقای احمدی‌نژاد در دور دوم ریاست ‏جمهوری‌اش در این زمینه بهتر عمل خواهد کرد.‏

آیت الله بهجت به احمدی نژاد رای می داد!!
یکی از سایت های وابسته به احمدی نژاد بعد از تکذیب ادعای حامیان احمدی نژاد مبنی بر حمایت مرحوم آیت الله بهجت از احمدی نژاد از سوی دفتر آن مرجع گرانقدر فقید می نویسد: یقینا در هر انتخاباتی مقلدین مراجع عظام بعد از بیانات رهبری گوش به سخنان مراجع خود دارند و سعی می کنند کاندیدای مورد نظر خود را طوری انتخاب کنند که بیشترین تطابق را با صفات و شرایطی که رهبری و مراجع اعلام کرده اند داشته باشد. تمام سعیم بر این بود که ببینم کدام کاندیدا با صفاتی که رهبرم و مرجعم معین کرده اند همخوانی بیشتری دارد تا در پیشگاه الهی سربلند باشم. در این دوره هم علاوه بر توجه و دقت به سخنان مقام معظم رهبری برای چندمین بار به بیانیه های انتخاباتی مرجعم آیت الله بهجت رجوع کردم. در این بررسی مجدد به نکات جالبی برخورد کردم که هدفم از این متن بیان این نکات است برای شما دوستان. آیت الله بهجت در قسمتی از بیانیه (1) می فرمایند:« ملاحظه کنید: کدامیک ... با ولایت علی(ع) موافق یا موافق تر است؛ و کدام، اعتقاد او عملاً انتظار مهدی(ع) را دارد یا متأکدتر است؛ ... کدام، معتدل در فکر، یا متلوّن است در اعتقاد یا عمل ... »
«رسانه» می افزاید:آیا بنظر شما برای این شرط توضیحی نیاز هست ؟ آقای احمدی نژاد که نام امام زمان را از مهم ترین تریبون های جهانی بارها به گوش جهانیان رسانده به این شرط نزدیک تر است یا جنابان موسوی و کروبی و رضایی که این کارهای او را نسنجیده و تشنج زا می دانند و در سخنرانی هایشان از همه چیز صحبت می شود الا امام زمان (عج) ؟!
بنظر شما کدامیک از کاندیداهای کنونی معتدل در فکر است و کدامیک متلون ؟! ما از روزی که احمدی نژاد را شناخته ایم معتقد به اصول و مبانی نظام بوده و کماکان با همان قوت و قدرت در همان مسیر حرکت می کند اما آقایان دیگر چه ؟ آیا آقایان کروبی و موسوی معتدلند یا متلون ؟ آقایان که یک روز انقلابی داغند و یک روز روشن فکر و اهل تساهل و تسامح ؛ یک روز معتقد به اقتصاد دولتی هستند و یک روز اقتصاد آزاد و بازاری ؛ یک روز با آمریکا دشمنند و یک روز رفیق گرمابه و گلستان ؛ یک روز دم از امام (ره) می زنند و یک روز با دشمنان قسم خورده اش مثل نهضت آزادی نرد عشق می بازند ! و ....
خلاصه اینکه : اگر کسی در بیانات رهبری و آیت الله بهجت خوب دقت کند تکلیفش روشن است اما امان از وقتی که هوا و هوس چیز دیگری بگویند.
شنبه نهم 3 1388

چهارشنبه سیم 2 1388
رییس جمهوری اسلامی ایران گفت: انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک جشن ملی است و یک میثاق عمومی برای پا فشاری بر هدف‌ها و حرکتی دسته جمعی در راه تحقق آرمان‌های والای نظام است.

به گزارش روز جمعه خبرنگار سیاسی ایرنا، دکتر محمود احمدی نژاد عصر روز جمعه با حضور در ستاد انتخابات کشور و ثبت نام در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران افزود:انتخابات در جامعه ایران حق اساسی مردم و امری میسر است که بدون مشارکت و نظارت مستمر و همه جانبه مردم در آن ، امکان تحقق آرمانها و اهداف وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه اصل حرکت در نظام ما متعلق به مردم و برای مردم است ، اظهار داشت: هر انتخاباتی که در کشور برگزار می‌شود باید نقطه شروع حرکت جدیدی باشد و سکویی برای رسیدن به قله‌های بلندتر و آغازی دوباره برای ملت ما باشد.

رییس جمهور گفت: انتخابات صحته حضور همه ملت، جوشش اراده‌ها و برپا داشتن شرایطی جدید و حرکتی نوین است.

احمدی نژاد تصریح کرد: انتخابات باید تحکیم بخش محبت‌ها و برادری باشد، انتخابات باید محکم‌کننده همبستگی ملی و انگیزه بخش ملت برای حرکتی سریع تر در مسیر کمال و پیشرفت باشد.

رییس جمهوری با بیان اینکه ملت ایران قدم در راه صراط مستقیم الهی گذاشته و با اراده ملی و همبستگی عمومی برای ایجاد جامعه‌ای نمونه به عنوان الگو تلاش می‌کند، گفت: جامعه ما باید الگو و اسوه‌ای برای همه ملت ها باشد و باید حیات طیبه در جای جای جامعه ایرانی جاری و ساری باشد.

وی تصریح کرد: امروز ملت ایران در مسیر حرکت به سمت قله‌های عزت و عظمت است، ملت بزرگ ایران با مجاهدت بی‌نظیر خود عزم الهی خود را در مسیر عزت و عزت خواهی و پیشرفت و کمال همه حانبه جزم کرده است.

وی افزود: امروز جامعه ایران در عرصه‌های گوناگون فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در حال شکوفا شدن است، گام‌های بلند ملت برای رسیدن به قله ها یکی پس از دیگری با استحکام و تدبیر برداشته می‌شود.

رییس جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: در فرهنگ ملت ایران و نظام برآمده از عظمت ملت، خدمتگذاری یک امتیاز است و خدمتگذاری به ملت در حقیقت توفیق و لظف الهی است چون ملت ما شایسته خدمت هستند.

احمدی نژاد گفت: خدمت به مردم ایران بالاترین افتخار است، چون این ملت شایسته همه گونه فداکاری می‌باشد.

رییس جمهور افزود: ملتی که قصد ایجاد جامعه نمونه را دارد و در مسیر او جامعه مهدوی قرار گرفته، در نزد خداوند متعال، ملائکه الهی، پاکان و آزادگان جهان، عزیز ، سربلند و مقرب است.

وی گفت: ملت ایران امروز پرچمدار عدالتخواهی، عزت و کرامت انسان‌ها در سطح جهان است و در مسیر حهانی خود با شجاعت و اقتدار ایستاده است.

رییس جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد: از همبستگی بی‌نظیر، وحدت مثال زدنی و آرمان خواهی ملت ایران سپاسگزارم.

اجمدی نژاد با بیان اینکه در ایران انتخابات یک امر اصیل است و در هر انتخاباتی باید یک گام به سمت هدف‌ها نزدیکتر شویم، افزود: فضای انتخابات باید فضای شور و نشاط و اندیشه باشد و باید این فضا مملو از پاکی ها، صداقت‌ها و محبت‌ها باشد.

وی با اشاره به اینکه انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری در راه است ، یادآور شد: در انتخابات باید همه داشته‌های ملت ایران به صحته بیاید، چراکه سرنوشت چهار سال آینده ایران اسلامی در این انتخابات رقم می‌خورد، برای تحقق این هدف نیازمند فضای منطقی، منصقانه ، دوستی و برادری هستیم.

اجمدی نژاد تاکید کرد: انتخابات متعلق به همه ملت است به طوری که وقتی رهبر معظم انقلاب در اولین روز از سال حدید با اعلام اینکه فقط یک رای دارد ، فضای زیبایی را ترسیم می‌کنند تا همه بتوانند توانمندیها، اندیشه ها، ابتکار عمل‌ها و برنامه‌های خود را به صنحه بیاورند، بر همین اساس باید تلاش کنیم این انتخابات به بهترین شکل برگزار شود.

احمدی نژاد گفت: به عنوان خادم ملت و یکی از آحاد جامعه ایرانی مثل بقیه افراد یک رای دارم و باید همه توان خود را در اختیار بگیرم تا بهترین انتخاب و انتخابات را انجام دهیم.

 

منبع:

خبرگزاری جمهوری اسلامی ‪۱۸/۰۲/۸۸‬

دوشنبه بیست و هشتم 2 1388
X