دسته
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 175819
تعداد نوشته ها : 330
تعداد نظرات : 258
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

حضرت آیت الله خامنه ای، انتخابات را مظهر حضور فعال، پرشور و زنده مردم در عرصه سیاسی کشور و آزمون بزرگ ملی دانستند و با اشاره به شور و شوق و تحرک بالای انتخاباتی در کشور خاطر نشان کردند: انتظار داریم با توفیق الهی و حضور متراکم مردم در پای صندوقهای رای، ملت بزرگ ایران از یک امتحان بزرگ دیگر سربلند بیرون آید.
به گزارش خبرگزاری مهر، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین دقایق آغاز رای گیری دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری با حضور در محل صندوق سیار 110 در حسینیه امام خمینی، آرای خود را به صندوق انداختند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از انداختن رای خود به صندوق، تعیین مدیریت عالی اجرایی کشور را یک حق و تکلیف شرعی و عقلایی مردم اعلام و تصریح کردند: از مردم می خواهم از اول وقت همه به پای صندوق رای بروند و سهم خود را در اداره کشور به عهده گیرند و طبق تشخیص خود بهترین و شایسته ترین فرد را برای مدت چهار سال به ریاست قوه اجرایی انتخاب کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای ضمن تشکر از حضور پرشور مردم در روزهای اخیر در صحنه انتخابات افزودند: مردم با رشد، کمال و بلوغ عقلانی خود اجازه ندادند در این صحنه پرشور حادثه تلخی به وجود آید.

ایشان امنیت انتخابات را بسیار با اهمیت و نعمتی بزرگ دانستند و با یاد آوری امنیت انتخابات دوره های گذشته خاطرنشان کردند: این امنیت ناشی از تفضل الهی و درک و شعور مردم است و امیدوارم مردم مانند همیشه با آرامش، متانت، صبر، حلم، وقار و سکینه روحی خود، تلاش بدخواهان را برای ایجاد تشنج ناکام بگذارند چرا که این تشنج به ضرر کشور و آرای مردم است.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به برخی شایعه سازی ها و نقل و قول از جانب ایشان در روزهای گذشته افزودند: مردم به این شایعات و دیگر شایعات در خصوص بخشهای مختلف انتخابات که ساخته انسانهای ناسالم است توجه نکنند.

حضرت آیت الله خامنه ای درپایان ابراز امیدواری کردند: به لطف و مدد الهی و رشد، آگاهی وهوشیاری مردم شاهد انتخاباتی پرشور باشیم.

منبع:

http://www.entiran.ir

شنبه بیست و سوم 3 1388
X